Başak Organik
Başak Organik
 • Şehir : Tekirdağ / CORLU
 • Sevkiyat Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma
 • Minimum Sipariş Tutarı : 40 TL

Harita yükleniyor ...

Tekirdağ / CORLU

  2008 yılında, günlük çalışma temposundan sıkılıp, nasıl bir iş yapabiliriz düşüncesindeyken kendimizi bir anda yaşantımızın uzantısı olan organik ürünlerin içerisinde buluverdik. Yapmaya başladığımız işi hem çok sevdik hem de çok gerekli gördük. Özenle yetiştirilmiş ürünlerin, doğal kozmetiklerin insanın yaşam kalitesini arttıracağını düşünerek yolumuza tutkuyla devam etme inancımızı kuvvetlendirdik. Doğal tedavilerin uzantısı olarak düşündüğümüz masajı da hizmetlerimiz arasına kattık… İşte tüm bu sevgi ve özenle topladığımız ürünlerimizi güven ve itina ile sizlere sunuyor, sağlıklı günler diliyoruz…  Sabun yapma hikayem, kendimde ve çocuklarımda pH değeri yüksek sabunlar ve içlerindeki kimyasal maddelerden sıkıntı yaşamaktan kaynaklanıyor. Sabunlarımın tamamını kendim büyük bir özenle üretiyorum ve çok saf, yenebilen kalitede yağlar kullanıyorum. İçeriklerinde babassu, hindistan cevizi yağı, shea butter, palm, palm çekirdeği, hint yağı, zeytinyağı ve uçucu özyağlar var. Koruyucu, köpürtücü gibi sentetik ve zararlı kimyasallar asla kullanmıyorum. Kendi tasarladıklarımın yanında, kullanıcının belirlediği yağlarla ya da sıkıntılara özel yağlarla üretim yapabiliyorum. Sabunlar yaklaşık 100 gr.civarında olmakla birlikte bazen birkaç gram az ya da fazla olabiliyor.


         


  Bazı müşteri yorumları:


   


  Artık marketten aldığımız bilindik marka sabunlar bile alıştığımız, bildiğimiz sabunlardan çok farklı, ne olduğunun anlayamadığım kremsi bir yapıları var ve yıkamakla çıkmıyor. Sanki temizlemiyor da  bir kat daha kirletiyorlar ellerimizi. Bir el sabununun bile beni böyle kötü hissettireceği aklıma gelmezdi. Başak Organik'e teşekkür ederim. (Dr. M. Serin)


   


  Ayten Hanım övünmekle yerden göğe haklısınız. Yıllarca şampuanından asla vazgeçmeyen annem 3 hafta önce şampuanın bittiğini banyoda farkedince sizin bana gönderdiğiniz sabunu kullanmış. Şimdi asla şampuan kullanmam diyor :) Tüm ürünlerinizden her zaman çok memmun kaldım. Sizi yürekten tebrik ederim azminiz emeğiniz ve cesaretiniz için sevgilerimle. (E. Yılmaz)


     Doğal kozmetik, gıda takviyeleri, bağışıklık sistemi destekleyicileri konusunda tek adresim Başak Organik. Bilgi birikimi ve işine saygı mükemmel harmanlanmış. (A. Elibol)


   Positve SSL on a transparent background Copyright © 2010-2014 Toprak Ana. Tüm hakları saklıdır.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Gizlilik İlkesini ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.